SOWIROLL

Sowiroll, 10 yıllık sektör deneyimi ile Ev, İşyeri ve Endüstriyel yapılar gibi bütün İş ve Yaşam alanlarına yönelik açılır – kapanır hareketli sistemlerin üretim – uygulama ve motor otomasyon sistemlerinin satışı konusunda faaliyet göstermektedir.

Firma; Otomatik Panjur, Kepenk, Tente, Pergola, Perde, Bariyer Sistemleri, Garaj Kapıları ve Endüstriyel Kapılara yönelik üretim, montaj ve motor otomasyon satış aşamalarında önemli teknik alt yapısıyla tüketicilere artan düzeyde katma değer sağlayan çözümler sunmaktadır.

Sowi Mühendislik bünyesinde üretilen ürünler, başta Türkiye olmak üzere yurt dışında bulunan birçok ülkeye gönderilmekte, Türk sanayisinin endüstri kültürünü ve üstünlüklerini en iyi şekilde dünyaya aktarmaya çalışmaktadır. Çalışanlarımız tarafından temsil edilen yenilikçi ve çağdaş kurum kültürü ile Sowi Mühendislik daha güvenli, verimli yaşam ve çalışma alanları oluşturulmasına katkı sağlayarak ülke ekonomisine ve tüketicilere doğrudan ve dolaylı birçok konuda katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Firma temel stratejisini; Kalite, Çeşitlilik, Yenilik ve Teknolojiyle Özdeş ürün ve hizmet sağlama odaklı olarak oluşturmuş, bu strateji ve hedeflerle Sowiroll, 10 yıldır müşterilerine Güvenlik, Verimlilik, Enerji Tasarrufu, Mahremiyet ve Konfor sağlamaya bağlı olarak çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.